Dizi Nasıl İndirilir?

Can sıkıntısından, meraktan veya bir arkadaşınızla vakit geçirmek için izlenen videoların başında diziler gelmektedir. Uzun veya kısa dizi farketmez tüm diziler için sitemizdeki dizi indirme kategorisini kullanabilirsiniz.

Dizi Nasıl İndirilir?

Öncelikle dizi indirme kategorisinden hangi seçenekte veya büyüklükte (1080p, 720p, 480p) dizi indirmek istediğinizi seçin.

Ardından hangi diziyi indirmek istiyorsanız kategoriden onun üzerine tıklayın ve dizinin indirme sayfasına gidin.

Tarayıcınızın scroll’unu aşağıya doğru indirin ve İndirme Linkleri yazan alanı bulun. Dizinin hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

İstiyorsanız dizi indirmek için eklediğimiz indirme linklerine daha detaylı bakalım;

No 1: Dizinin kaçıncı sezon olduğunu belirtir. Sezonlar arasında aşağı yukarı çıkarak geçiş yapabilirsiniz. Daha önce izlediğiniz sezonları atlayabilir istediğiniz sezonu bulabilirsiniz.

No 2: İndirme linki burada yer almaktadır. Bir kere tıklayarak indirme sayfasına gidebilir kolaylıkla diziyi indirebilirsiniz.

No 3: Eğer burada “Altyazı Dahildir” yazıyorsa No 2’de yer alan dosyayı indirmeniz yeterlidir. Farklı bir altyazı indirmenize gerek yoktur. İndirdiğiniz klasör içerisinde altyazıyı bulabilirsiniz.

No 4: Burada dizinin hangi sıkıştırma yöntemi ile sıkıştırıldığını bulabilirsiniz. Aynı zamanda burada yazılan bu kod internette farklı altyazılar bulmanıza olanak tanır.

No 5: Burada o sezonun veya bölümün ne kadar büyüklükte olduğunu görebilirsiniz. Kendinize uygun olanı seçerek hemen indirmeye başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir